Intresserad? 
Gör en beställning!

Vi erbjuder egen webbsajt som du själv lätt uppdaterar, e-post, bokföringsprogram med mera.

Vi fixar utseende på din webbsajt och hjälper med grafik och bokar domänadress.

Från  12,50€ / månad

Välj

  +  

Många skärmar

Bordsdator, bärbar, platta eller telefon. Vi anpassar och skräddarsyr din sajt så att den funkar.

Kolla www.moln.fi!

 

Digistoff

5000 personer använder redan våra webbverktyg.

Såhär funkar det!

 

Infrastruktur

Vi är med på mycket som görs på finlandsvenska på webben.

Lär känna våra kunder!

 

Bygg med oss

Våra webbexperter planerar, designar och bygger.

Boka tid hos oss!

 

Support

Frågor om våra produkter?

Vår kundsupport hjälper dig,
vardagar klockan 10-15.

support@webbhuset.fi

045 8950 950

Ant Simons
VD
ant@webbhuset.fi
+350 50 330 0819

Robin Österholm
Projekt
robin@webbhuset.fi
+358 40 838 5992

Niklas Ojala
Teknik
niklas@webbhuset.fi
+358 400 656 657

Jean Nygård
Teknik & grafik
jean@webbhuset.fi

Kim Wistbacka
Teknik
kim@webbhuset.fi

Rasmus Wikman
Grafik
rasmus@webbhuset.fi

Erik Berglund
e-skolan
erik@webbhuset.fi
+358 50 358 0334

 

Driftsmeddelanden

Glad sommar!

Webbhuset-supporten håller stängt i Juli. Under Juli månad svarar vi inte på supporten i andra än brådskande driftsärenden (t.ex. om din tjänst inte fungerar). I övriga ärenden betjänar vi normalt igen från och med vecka 32.
Publicerad 27.06.2014 kl. 14:22

Heartbleed status

Webbhusets servrar är säkrade från den nyupptäckta säkerhetsbristen kallad Heartbleed.
Publicerad 14.04.2014 kl. 10:29

Ny version av texteditorn (UPPDATERAD)

På grund av Microsofts nya version av Internet Explorer (version 11) har vi varit tvungna att uppgradera HTML-editorn.
Publicerad 18.02.2014 kl. 12:29